داینیسکو | Dynisco

ساخت کشور آمریکا

درباره شرکت داینیسکو

تاریخچه شرکت داینیسکو

داینیسکو یک شرکت پیشگام و خلاقه که سهم قابل توجهی در زمینه مهندسی پلاستیک داشته. این شرکت که در سال ۱۹۵۳ توسط دکتر رابرت جی هیندمن تاسیس شد، متخصص در ساخت ابزارهایی برای اندازه‌گیری فشار و دما مذاب‌ست. دکتر هیندمن با بیش از ۵۰ حق ثبت اختراع در زمینه مهندسی پلیمر، اولین سنسور فشار مذاب رو در سال ۱۹۵۶ اختراع کرد که صنعت پلاستیک و الاستیک رو متحول کرد.

لوگوی شرکت داینیسکو آمریکا | Dynisco - تولید کننده انواع سنسور فشار مذاب | سنسور فشار اکسترودر، سنسور فشار تزریق، کنترلر فشار و دما، سنسور فشار و ترانسمیتر فشار
ساخت ایالات متحده آمریکا
ساختمان شرکت داینیسکو

سنسورهای فشار مذاب پیشرفته و سایر ابزارهای نوآورانه Dynisco، ابزاری رو برای اندازه‌گیری و کنترل فشار و دما مواد مذاب در طول فرآیندهای تولید در اختیار صنعت قرار میده. تعهد این شرکت به نوآوری و تعالی، اونو به ارائه‌دهنده پیشرو در ابزارهای با کیفیت بالا تبدیل کرده که تأثیر قابل توجهی بر صنعت دارن. تعهد این تولیدی معروف به پیشرفت در زمینه مهندسی پلاستیک همچنان باعث رشد و موفقیتش میشه و میراث دکتر هیندمن از طریق نوآوری و موفقیت مستمر این شرکت در این صنعت زنده میمونه.

زمینه کاری داینیسکو

داینیسکو که در سرتاسر جهان به‌خاطر محصولات پیشرو در اندازه‌گیری و کنترل فشار و دما مواد مذاب برای صنعت اکستروژن و قالب‌گیری تزریقی شناخته میشه، راه‌حل‌های نوآورانه و باکیفیت رو برای پردازش اکستروژن پلاستیک به مدت ۶۰ سال بر اساس تخصص کارکنان خلاق خودش توسعه داده. مجموعه محصولات شامل طیف گسترده ای از سنسورها، مبدل ها و کنترلر ها برای نظارت و کنترل فشار، دما و سایر متغیرهای فرآینده. این محصولات در کاربردهای مختلفی از جمله قالب‌گیری تزریقی، اکستروژن، ذوب آلومینیوم و تولید پلیمر و همچنین در تولید لاستیک، چسب و مواد دیگر استفاده میشن.

سنسورها، کنترلر‌ها و ابزارهای تحلیلی ثابت کردن که کنترل بهتر، کاهش زمان خرابی، حداقل ضایعات و قابلیت اطمینان و عمر کاری بی‌نظیری رو ارائه میدن. تعهد و توانایی این شرکت برای همکاری با مشتریان برای کمک به اندازه‌گیری، تجزیه و تحلیل و تجهیز سیستم‌های کنترل اکستروژن که مطابق با نیازهای دقیق شما هستن بی‌نظیره! از فناوری مثال زدنی در کاملترین خط تولید سنسورهای صنعتی گرفته تا کیفیت و عملکرد مشهور در شاخص‌ها، کنترل‌ها و ابزارهای تحلیلی.

این شرکت همچنین جامع ترین و دقیق ترین خط رئومترهای آنلاین موجود در بازار رو هم ارائه میده.

نوآوری در اندازه‌گیری فشار مذاب

سنسورهای داینیسکو به‌طور خاص برای محیط سخت صنعت پلاستیک طراحی میشن. این شرکت برخی از نوآورانه‌ترین راه‌حل های اندازه‌گیری رو برای کاربردهای اکستروژن پلاستیک، قالب‌گیری و کنترل فرآیند توسعه داده. این سازنده طیف وسیعی از سنسورهای فشار مذاب قوی با خروجی‌های  mV/V، mA، VDC و HART رو از طریق برتری مهندسی که بر اساس تخصص و تجربه بدست آورده، ساخته.

نمایی از سنسور های فشار مذاب (سنسور فشار ملت) شرکت داینیسکو
مونتاژ یک سنسور فشار مذاب در کارخانه شرکت داینیسکو

کیفیت و کارآیی بالا در ابزار تحلیلی

کیفیت ابزارهای تحلیلی با مواد مورد استفاده در ساخت آن‌ها آغاز میشه. ابزارهای تحلیلی Dynisco به پردازنده اجازه میده تا مشخصات مواد رو تأیید و شرایط فرآیند رو بهینه کنه. این ابزارها شامل شاخص‌های جریان مذاب، رئومترهای مویرگی و سیستم‌های اکستروژن اختلاط آزمایشگاهی کوچک هستند.

خدمات داینیسکو، به وسعت یک جهان!

داینیسکو طیف کاملی از خدمات و پشتیبانی فنی جهانی رو برای خط تولید سنسور مذاب به مشتریانش ارائه میده. ده ها پرسنل پشتیبانی فنی بسیار ماهر در سطح بین المللی مستقرن تا موارد زیر رو ارائه بدن:

 • مشاوره تخصصی
 • راه‌حل های طراحی سفارشی
 • عیب‌یابی تجهیزات در محل
 • تعمیر و نگهداری و خدمات نصب ترانسمیتر فشار مذاب
 • آموزش اپراتور برای تجهیزات 
 • تعمیرات سیستم، قطعات تعویضی، نگهداری پیشگیرانه
 • کالیبراسیون

مشتریان در سراسر جهان برای نوآوری و راه‌حل های پیشرفته سیستمی که تأثیر قابل توجهی بر کارایی فرآیند تولیداتشون داره، به داینیسکو وابسته شدن!

تفاوت داینیسکو با دیگر تولید کنندگان سنسور فشار مذاب

بیش از یک تامین کننده قطعات

داینیسکو در توسعه راه‌حل هایی برای رسیدگی به بسیاری از چالش‌های پردازش اکستروژن، قالب‌گیری و کنترل فرآیند تخصص دارد. محصولات با بالاترین استانداردهای کیفیت طراحی و تولید می شوند. تمام تجربه، تخصص و خدمات به سمت یک هدف هدایت میشن: بهبود کارایی تولید برای مشتریان

از فناوری به روز در کامل‌ترین خط تولید سنسورهای صنعتی تا کیفیت و عملکرد بالا در نشانگر ها، کنترلر ها و ابزارهای تحلیلی و همچنین مهارت، تجربه و دانشی که نه تنها راه‌حل مناسبی رو برای کاربرد منحصر به فرد شما ارائه میده، بلکه پشتیبانی بی‌نظیری از مشتری رو نیز فراهم میکنه.

مراحل ساخت یک سنسور فشار ملت در شرکت داینیسکو

تخصص در صنعت پلاستیک

داینیسکو تضمین میکنه که با افرادی کار خواهید کرد که کاربردها، تجارت و بازارهای شما رو درک می‌کنن. داینیسکو مشتری مداره و شما را با دفاتر فروش، توزیع و خدمات جهانی احاطه کرده که میتونن مشاوره، تعمیر و کالیبراسیون تجهیزات رو برای حفظ بازده عملیاتی بالا ارائه بدن.

دسترسی جهانی

داینیسکو شبکه گسترده‌ای از کارشناسان و فروشندگان در سراسر جهان رو به شما ارائه میده.

Dynisco بخشی از خانواده شرکت های Indicor است. Indicor خانواده ای متشکل از 15 شرکت راه‌حل های صنعتی متنوع. این شرکت‌ها محصولات تخصصی و حیاتی برای تولیدکنندگان جهانی فراهم می‌کنن.

محصولات داینیسکو

مجموعه محصولات Dynisco شامل طیف گسترده‌ای از سنسور فشار، سنسور فشار مذاب، سنسور دما، رئومتر و سایر ابزارهای اندازه‌گیری و کنترل برای صنعت پردازش پلاستیک و پلیمره. محصولات این شرکت در کاربردهای مختلفی از جمله اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی، قالب‌گیری بادی و ترکیبی استفاده میشن.

برخی از محصولات این برند عبارتند از:

 • سنسورها و مبدل های فشار: انواع سنسورها و مبدل‌های فشار برای اندازه‌گیری و کنترل فشار در کاربردهای پردازش پلاستیک. این محصولات شامل سنسور های فشار ملت، رئومترهای مویرگی و ترانسدیوسر های فشار می‌باشد.
 • سنسورهای دما: طیف وسیعی از سنسورهای دما از جمله ترموکوپل و RTD رو برای اندازه‌گیری و کنترل دما مواد مذاب در کاربردهای پردازش پلاستیک ارائه می‌دهد.
 • رئومترها: طیف وسیعی از رئومترهای قالب مویرگی و شکافی برای توصیف خواص رئولوژیکی مذاب پلیمری.
 • سیستم های کنترل: طیف وسیعی از سیستم‌های کنترل برای کاربردهای پردازش پلاستیک، از جمله اکستروژن، قالب گیری تزریقی و قالب‌گیری تزریقی بادی.
سنسور فشار مذاب داینیسکو | سنسور فشار ملت داینیسکو | سنسور فشار اکسترودر داینیسکو |

کاتالوگ محصولات داینیسکو

کاتالوگ محصولات شامل گستره‌ی وسیعی از محصولات این شرکت برای استفاده در صنایع پلیمری، لاستیک و الاستیک، شیمیایی و رزینه که میتونه شما رو در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنه!

کاتالوگ محصولات شرکت داینیسکو
پیمایش به بالا