سنسور فشار مذاب

سنسور فشار مذاب چیست؟

سنسور فشار مذاب که سنسور فشار ملت نیز نامیده می‌شود، اختصاصاً برای اندازه‌گیری فشار مواد مذاب در فرآيند های اکستروژن، قالب‌گیری تزریقی، قالب‌گیری تزریقی بادی و تولید پلیمر و آلومینیوم و هر فرآيندی که با ذوب مواد سر و کار دارد، استفاده می‌شود. فناوری سنسور فشار ملت، تبدیل تغییرات فشار به یک سیگنال الکتریکی است که می‌تواند توسط کنترلر ها آنالیز و نمایش داده شود. سنجش فرا هوشمند، لیست کاملی از محصولات سنسور فشار مذاب را از برندهای برتر اتوماسیون صنعتی برای شما فراهم کرده است. ما طیف گسترده‌ای از محصولات را ارائه می‌دهیم که برای ارائه اندازه‌گیری های دقیق و قابل اعتماد در محیط هایی با دما و فشار بسیار بالا طراحی شده‌اند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کمک پشتیبانان فنی ما، محصول مناسب‌تان را انتخاب کرده، کالا را سریع و رایگان درب کارخانه تحویل بگیرید و تجربه فوق‌العاده‌ خود را با دوستان مهندس خود در صنعت به اشتراک بگذارید :)

ما برای شما یک راهنمای جامع درباره سنسور فشار مذاب آماده کرده‌ایم و به چیستی آن، انواع، کاربردها، راهنمای خرید، نکات مهم قبل و هنگام استفاده و جواب به سوالات متداولی که از ما می‌پرسید با جزییات کامل پرداخته‌ایم. اگر تمایل دارید درباره سنسور فشار مذاب بیشتر بدانید، توصیه می‌کنیم نگاهی به مقاله راهنمای کامل سنسور فشار مذاب بیندازید.

کاربرد سنسور فشار مذاب در صنعت

 • قالب‌گیری تزریقی و قالب‌گیری تزریقی بادی
 • تولید پروفیل، لوله های PVC و فاضلاب و تولید گرانول
 • اندازه‌گیری فشار پلاستیک مذاب یا لاستیک مذاب هنگام فیلم دمشی، اکستروژن ورق، ترموفرمینگ و سایر فرآیندها.
 • نمایش و نظارت بر فشار لحیم مذاب در طول لحیم کاری موجی، لحیم کاری با جریان و سایر فرآیندها
 • اندازه‌گیری فشار پلیمر مذاب در حین اکستروژن
 • کنترل فشار الیاف مذاب در طول فرآیندهای کشش، کاردینگ، ریسندگی و بافندگی
 • اندازه‌گیری رِئولوژی
 • فرآیند روکش کردن سیم
 • فرآیند بازیافت پلاستیک
 • فرآیند تولید مستربچ
 • فرآیند تولید بسته‌بندی محصولات غذایی و صنعتی

سنسور فشار ملت از برند های برتر

ما طیف گسترده‌ای از محصولات سنسور فشار ملت برای رفع نیازهای شما از برندهای برتر صنعت را از سازندگان زیر ارائه می‌دهیم:

 1. زد اچ وای کیو (ZHYQ)
 2. داینیسکو ساخت آمریکا و چین (Dynisco)
 3. جفران ساخت ایتالیا و چین (Gefran)
 4. سند الکترونیک (Sand Electronics)
 5. جنیوب (gneuB)
 6. اتک (Atek)
 7. هننگ (Heneng)
 8. دیرانگ (Dairong)

چگونه یک سنسور فشار مذاب انتخاب کنم؟

انتخاب سنسور فشار مذاب مناسب برای کاربرد شما برای دستیابی به اندازه‌گیری دقیق بسیار مهم است. تیم کارشناسان فنی ما می‌توانند به شما در انتخاب سنسور مناسب از بین برندهای برتر به شما کمک کنند. پارامتر ها و شرایط محیطی مختلفی جهت یک انتخاب آگاهانه وجود دارد که مهم‌ترین موارد شامل:

 1. حداکثر فشار اندازه‌گیری
 2. حداکثر دمای فرآيند
 3. اتصال مکانیکی | اتصال بین ماشین و سنسور فشار
 4. خروجی مورد نیاز جهت اتصال به کنترلر یا پردازشگر
 5. اتصال الکتریکی | اتصال بین سنسور فشار و کنترلر
 6. میزان دقت (درستی) سنسور
 7. متریال دیافراگم سنسور که با مواد مذاب در تماس است
 8. نوع سنسور دمای مورد نیاز جهت اندازه‌گیری دما
 9. نوع مایع پرکننده داخلی

خرید سنسور فشار ملت از سنجش فرا هوشمند

با کمک تیم تحقیق و توسعه، ما سنسور های فشار ملت (مذاب) از برند های مختلف را از طریق بیش از 40 ویژگی مختلف آنالیز می‌کنیم تا بتوانیم به مهندسان فرآیند در انتخاب بهترین سنسور فشار ملت، متناسب با شرایط فرآیندشان و بصورت کاملاً رایگان، کمک کنیم. ما معتقدیم که سنسور فشار ملت با کیفیت بالا باید برای همه قابل دسترسی باشد تا محصولات خروجی با کیفیت بهتر و در نهایت محصولات عرضه شده در بازار نیز از کیفیت بالاتری برخوردار باشند. به همین دلیل است که ما محصولاتی مقرون به صرفه از برندهای برتر بازار ارائه می‌دهیم که برای رفع نیازهای صنعتی در هر ابعاد طراحی شده‌اند. محصولات ما توسط پشتیبانی فنی تخصصی و حمل و نقل سریع و رایگان پشتیبانی می‌شوند، بنابراین می توانید جهت استعلام قیمت و موجودی، با کارشناسان ما بصورت ۲۴ ساعته از طریق واتس‌اپ یا تماس مستقیم، در ارتباط باشید.


ترانسدیوسر یا ترانسمیتر فشار مذاب؟ سوال این است!

سنسور فشار مذاب، یک اصطلاح کلی جهت نامیدن تجهیزاتی است که فشار مواد مذاب را اندازه‌گیری می‌کنند. ترانسمیتر فشار مذاب دارای خروجی تقویت‌شده جریانی و ولتاژی است در حالی که ترانسدیوسر فشار مذاب، دارای خروجی تقویت‌نشده میلی ولت به ولت می‌باشد. پس می‌توان گفت ترانسدیوسر فشار ملت و ترانسمیتر فشار ملت در مشخصات با یکدیگر متفاوت اما می‌توان گفت در نوع طراحی ظاهری، یکسان هستند. ترانسدیوسر فشار مذاب و ترانسمیتر فشار مذاب به گونه‌ای طراحی شده‌‌اند که اندازه‌گیری‌های دقیق و قابل اعتمادی را در محیط های با دما و فشار بالا ارائه دهد. چه با پلاستیک، لاستیک یا مواد دیگر کار می‌کنید، سنسور های فشار ملت ما می‌توانند به شما در تنظیم فشار فرآیند و اطمینان از کیفیت محصولات خروجی‌تان کمک کنند.

پیمایش به بالا