سند | SAND

ساخت کشور چین

درباره شرکت سند الکترونیک

سند الکترونیک (SAND Electronics) یک تولید کننده چینی‌ست که از سال ۱۹۹۲ تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل فشار و دما مواد مذاب شامل سنسور فشار مذاب، ترانسدیوسر فشار مذاب، ترانسمیتر فشار مذاب، گیج فشار مذاب و کنترلر فشار و دما مذاب رو تولید می‌کنه. این شرکت در ۲۲ سال گذشته به موفقیت‌های بزرگی در بازار چین و خارج از کشور دست یافته.

لوگوی شرکت سند الکترونیک چین | Sand Electronics - تولید کننده انواع سنسور فشار مذاب | سنسور فشار ملت، کنترلر فشار و دما، ترانسمیتر فشار مذاب، ترانسدیوسر فشار مذاب
ساخت چین

شرکت سند الکترونیک (SAND Electronics) دارای گروه‌های علمی و تحقیقی، توسعه، تولید و فروشه و روابط نزدیک خود رو با تولید کنندگان مشهور بین‌المللی برای مطالعه نوآوری‌های تکنولوژیکی حفظ می‌کنه. این شرکت اقدامات کنترل کیفیت سختگیرانه‌ای رو تحت سیستم‌های مدیریت کیفیت ISO، CE، EX و RoHS برای مطابقت با استانداردهای بین‌المللی اتخاذ کرده و محصولات آن روز به روز در بازار‌های خاورمیانه، آسیا، اروپای شرقی، کانادا، آمریکای شمالی و جنوبی و سایر مناطق محبوب‌تر میشن.

سنسور فشار مذاب سند الکترونیک، هوشمند‌ساز کلیدی در صنعت پلاستیک

شرکت سند الکترونیک بر تجهیزات اندازه‌گیری و کنترل فشار و دمای بالا تمرکز داره چون‌که این محصولات به‌طور گسترده در صنایع پلاستیک، لاستیک، الیاف شیمیایی، پلی استر، رزین و سایر صنایع استفاده میشن. این شرکت دارای طیف گسترده‌ای از محصولات و راه‌حل هایی‌ست که نیازهای این صنایع رو برآورده می‌کنه و به‌طور مداوم در حال توسعه محصولات جدید برای پاسخگویی به نیازهای در حال رشد مشتریان خودست.

سند الکترونیک دارای پیشرفته‌ترین امکانات تولیدی‌ست که اون رو قادر می‌سازه تا محصولات با کیفیت بالا رو به‌طور کارآمد و مقرون به صرفه تولید کنه. این شرکت یک سیستم کنترل کیفیت دقیق رو پیاده سازی کرده که تضمین می‌کنه همه محصولات با بالاترین استانداردهای بین‌المللی برای عملکرد، قابلیت اطمینان و ایمنی مطابقت دارند یا از اونها فراتر میرن.

ساختمان شرکت سند الکترونیک در چین

کاتالوگ محصولات SAND

کاتالوگ محصولات سند الکترونیک (SAND) شامل گستره‌ی وسیعی از محصولات این تولیدی برای استفاده در صنایع پلیمری، لاستیک و الاستیک، شیمیایی و رزینه که میتونه شما رو در انتخاب محصول مناسب راهنمایی کنه!

کاتالوگ محصولات شرکت سند الکترونیک
پیمایش به بالا